Asfaldilaoturid

P8820D ABG

Kogege asfaldilaotamise ülimat tootlikkust. 13 m laiuselt laotav P8820D ABG on oma suuremahulise kolu ja suure jõudlusega Volvo mootoriga võimas masin suurteks töödeks. See asfaldilaotur on oma tegevusalal tuntud kui masin, mis pakub masinajuhile mugavust, see ühildub terve valiku suure jõudlusega tasanduslaudadega ning on mõeldud suurepärase kvaliteedi ja tööaja kasutamise saavutamiseks vahetus vahetuse järel.
 • Põhilaius
  2.5 m
 • Mootori võimsus
  200 kW
 • Laotusvõimsus
  1100 t/h
 • Checkmark
  Finantseerimisteenus
 • Checkmark
  Hooldusleping
 • Checkmark
  Kohandage vastavalt vajadustele

Tehnilised andmed

Laadi alla brośüür

 • Mootor
  Volvo D8J
 • Põhilaius
  2.5 m
 • Mootori heitmed
  EU stage V
 • Mootori võimsus
  200 kW
 • ... mootori pöörete arvuga
  2000 p/min
 • Punkri maht
  14.7 t
 • Kihi maksimaalne paksus
  300 mm
 • Maksimaalne töölaius
  13 m
 • Laotusvõimsus
  1100 t/h
 • Traktori mass
  17350 kg
P8820D ABG

Eelised

Töötage suurelt

P8820D ABG võimaldab kergesti ette võtta suuri asfaldilaotamise projekte maksimaalselt 13 m laotamislaiusega ja kuni 300 mm laotamispaksusega. 14,7 t mahuga kolu ja suur konveieritunnel võimaldavad asfaldilaotamist 1100 t tunnis.

 • Suurepärane stabiilsus

  325 mm laiused ja 3120 mm pikkused roomikud loovad väga hea kokkupuute pinnasega. See koos tugeva raami ja komponentidega muudab masina eriti stabiilseks. Peale selle tagab Volvo automaatne roomikupinguti kõigil asfaldilaotamise töödel täiustatud suunastabiilsuse.

 • Võimsalt efektiivne

  Volvo esmaklassiline mootor on häälestatud spetsiaalselt hüdraulikasüsteemile ning selles on suur pöördemoment kombineeritud väikese pöörete arvuga, et saavutada suur jõudlus ja efektiivsus. Kütusekulu vähendavad veelgi nutikad funktsioonid, nagu adaptiivne ECO Mode, mis kohandab mootori väljundit tööobjekti vajadustega, et jõudluseks võimsust anda.

 • Konfigureeritud edukaks tööks

  Lisaks asfaldilaotamisele võite valmistada asfaldilaoturi ette mitmesuguste saadaval olevate konfiguratsioonide valikuga erinevateks eritöödeks. Saavutage tasanduslaua taga suurim tihendamistihedus sellistel tegevusaladel nagu ballasti laotamine ja töö materjalidega, nagu tsemendiga töödeldud alused ning teerulliga tihendatud betoon.


Eelistatud masinajuhtide seas

Võtke töö kontrolli alla asfaldilaoturi elektroonilise juhtimissüsteemiga (EPM3). Kõigil nuppudel on pimeda aja vahetusteks taustvalgus ning nupud on koondatud juhtsüsteemi ja paigutatud mugavama kasutamise huvides. EPM3-l on integreeritud funktsioonid, nagu Settings Manager (Seadistuste haldur), mis salvestab konkreetsete projektide kohandatud seadistused tööde ühtlase asfaldilaotamise kvaliteedi saavutamiseks, ja Service Interval Manager (Teenindusintervallide haldur), mis teatab masinajuhile vajalikest või plaanilistest hooldustest.

 • Kõik nurgad näha

  Masinajuhtidel on takistusteta nähtavus tänu lameda konstruktsiooniga mootoriruumi kaanele, väiksematele elektrikilpidele, klaaspindadele platvormi mõlemal küljel, pikendatavale istmele ja lähiala peeglitele. Kuus standardset töötuld ja lisavarustusse kuuluvad valgustuskomplektid suurendavad pimedal ajal töötades ohutust. Põlemajääva valgustuse funktsioon valgustab platvormi kolm minutit pärast pealüliti sisselülitamist või süüte väljalülitamist.

 • Kõrvadel kergem

  Saavutate asfaldilaotamise suure jõudluse märgatavalt väiksema müratasemega. Mootori väljundit töö vajadustega kohandav adaptiivne ECO Mode ja optimeeritud mootori pöörete arv vähendavad müratasemeid, mis on kasulik nii asfaldilaotamise meeskonnale kui ka kohalikele elanikele. Kogu masina isoleeritud komponendid vähendavad müra veelgi.

 • Laotamise abisüsteem

  Pave Assist (Laotamise abisüsteem) pakub lisavarustusse kuuluva Volvo Co-Piloti kaudu võimsat digitaalsete tööriistade kogumit, kaasa arvatud Material Manager (Materjalihaldur), Thermal Profiling (Termiline profileerimine) ja Weather View (Ilmavaade), mis on mõeldud masinajuhi töö hõlbustamiseks, asfaldilaotamise dokumenteerimiseks ja laotatava katte kvaliteedi parandamiseks.

 • Nutikam täitmine

  Suurendage asfaldilaotamise efektiivsust lisavarustusse kuuluva Smart Dockiga. Kaugjuhitavad valgusribad annavad kallurijuhile visuaalseid signaale, aidates tagada võimalikult ohutu ja efektiivse lähenemise ning asfaldilaoturi kolu täitmise. Selle tulemusena on materjaliga varustamisel vähem katkestusi ja vähem materjalilekkeid ning saavutatakse teekatte ühtlasem kvaliteet.


Vastupidav kvaliteet

Vältige veoki ja asfaldilaoturi vigastamist lisavarustusse kuuluva Soft Dockiga, mis on ainus turul leiduv lahendus, mis võib amortiseerida lööke ja samal ajal võnkumist jätkata. Polstriga tõukerullid amortiseerivad täitmise ajal lööke, vähendades tasanduslaua taha jälgede jätmise ohtu, et saada kõrgeima kvaliteediga pind.

 • Optimaalne materjalivool

  Eelmise põlvkonna edule tugineval P8820D ABG-l on võimalus reguleerida teo kõrgust suuremas vahemikus, 120 mm kuni 200 mm. See võimaldab asfaldilaoturil optimaalset materjalivoolu teo kanalis väga erinevate kihipaksustega, kuni 300 mm.

 • Laotage kindlustundega

  Lisavarustusse kuuluva Volvo patenteeritud tasanduslaua koormusseadmega, millega väldite suurte laotamislaiuste korral alustamiskühmude tekkimist, saate tagada kõigis oma projektides ühtlase kvaliteediga tulemused. Tasanduslaua pingutusseade lukustab kogu tasanduslaua pikkuses sama väändejäikuse, et kogu tasanduslaua laiuselt oleks ühtlane töönurk.

 • Õigel teel

  Tööaja paremaks kasutamiseks ja kasutuskulude vähendamiseks on veermikul hüdrauliliselt töötav automaatne rihmapinguti, mis on Volvol ainulaadne. See võimaldab täpset ja stabiilset roolimist ja vähendab kulumist, ning vastupidavad roomiku kaabitsad aitavad samuti saavutada siledamat pinnaviimistlust.

 • Jätkake laotamistöödega

  Kiire ja ohutu teeninduse järel saate kohe tööd jätkata. Täiustatud juurdepääs teeninduseks olulistele kontrollimispunktidele laia ava kaudu platvormi peal, hõlbustab hooldust ning vähendab tööseisakuid ja kasutuskulusid.


Suurepärased laotamistulemused

Kui on vaja laotada teepinda erilise profiiliga, näiteks äravooluvajaduste arvestamiseks, on suurem potentsiaal tasanduslaudadel VB79/89 ja VDT-V 79/89. Pikendatavatel tasanduslattidel on kaks liigendiga lisasektsiooni ning need on 10% (5,7 kraadi) üles-alla reguleeritavad, mis võimaldab laotada ebaregulaarseid profiile lihtsamini, vähem materjali kasutades ja väiksemate kuludega.

 • Tipptasemel tasanduslauad

  Aastakümnete jooksul toimunud tipptasemel inseneritööle tuginevad Volvo tasanduslauad annavad asfaldilaotamisel parima kvaliteedi, ühtluse ja sileduse. Kuni 13 m laiuselt laotava P8820D ABG võib varustada mitmesuguste Volvo tasanduslaudadega, mis tulevad toime erinevate materjalidega. Volvo tasanduslaudadel Variomatic on kaheksa juhttoru, kummalgi hüdraulilisel pikendusel neli, et aidata saavutada ühtlast ja ühtlaselt tihendatud siledat pinda.

 • Vastupidavad tambitsalatid

  Erikonstruktsiooniga Volvo tambitsalatid on täielikult karastatud ja kergesti hooldatavad ning materjali soovitud tiheduse saavutamiseks vajaliku jõudlusega. Valige olenevalt kasutusalast ja tingimustest ühe või kahe tambitsaga tasanduslaud, et saada ühtlane, sile pind.

 • Lihtne pikendada

  Tänu Volvo ainulaadsele kiirliitmike süsteemile saab tasanduslaua pikendusi vahetada efektiivselt ja ohutult, vajamata eritööriistu. 6,5 m pikkuse tasanduslaua koos kanaliplaatide, juhtplaatide ja teo pikendustega saab kokku monteerida vaid 55 minutiga.