Swecon ja Metso allkirjastavad Baltimaid hõlmava turustuskokkuleppe.

29 veebr 2024

„Meil on hea meel, et Swecon on meie seadmete, varuosade ja teenuste ainuõiguslik turustaja. Swecon on tipptasemel ehitusseadmete juhtiv tarnija, kellel on selles turupiirkonnas palju tegevuskohti. Lähitulevikus loodame oma koostööd Sweconiga laiendada,“ ütles asepresident Carlos Padin, kes Metsos vastutab purustus- ja sorteerimisseadmete turustamise eest Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas.

„Pidev arendustegevus toob kaasa uued koostöövõimalused ja lahendused meie klientide jaoks. Täitematerjale kasutavad ehitusettevõtjad vajavad lihtsasti kasutatavaid, energiatõhusaid ja suure liikuvusega lahendusi. Partnerlus Metsoga võimaldab meil pakkuda klientidele seadmete kestlikku varustust, varuosi ja teenuseid,“ ütles Sweconi järelteeninduse ja äriarenduse direktor Peter Einarsson.

Swecon pakub suurt valikut ehitusmasinaid, varuosi, tugiteenuseid, ehitusplatsilahendusi, rahastamist ja rendivõimalusi. Ettevõttel on üle 1300 töötaja. Sweconi omanik on emaettevõte Lantmännen.

Lisainfo

Joao Martins, Metso turundusjuht, CEA ja Baltimaad, täitematerjalide DMO,

tel: +316 1117 5671, e-post: joao.martins@metso.com.

 

Helena Marjaranta, Metso kommunikatsiooni- ja kaubamärgivaldkonna asepresident,

tel: +358 20 484 3212, e-post: helena.marjaranta@metso.com.

 

 

Metso on kestliku tehnoloogia, algusest lõpuni lahenduste ja teenuste juhtiv pakkuja täitematerjali-, mineraalitöötlemis- ja metallirafineerimistööstuste jaoks kõikjal maailmas. Oleme partner, kes toob positiivse muutuse. Meil on tööprotsessi ja toodete valdkonnas suur asjatundlikkus ja nii saamegi aidata kliendil suurendada tootlikkust, parandada energiatõhusust ja veesäästlikkust ning keskkonnamõju.

 

Metso peakontor on Soomes Espoos, töötajaid üle 17 000 ligi 50 riigis. 2023. aastal oli müügitulu umbes 5,4 miljardit eurot. Ettevõte on noteeritud Nasdaq Helsingi börsil. metso.com, x.com/metsoofficial