Meist

Soodustame väärtuse tõusu kogu ehitustööstuses, pakkudes valdkonna parimaid teadmisi,  masinaid ja teenuseid. Meie pikaajalise fookuse keskpunktis on alati kliendid.

 • Missioon

  „Me tagame kliendi edu, pakkudes esmaklassilist tuge ja lahendusi tehnika uusimal tasemel.“

 • Nägemus

  „Oleme ehitusseadmete lahenduste juhtiv pakkuja.“

Põhiväärtused

Hoolivus

Teeme kõik selleks, et täpselt mõista teie ärivajadusi, seega võite olla kindel, et teie ettevõte saab õiged lahendused tõhusaima tulemuse saavutamiseks.

Kohustus

Meie kohustus on täita oma lubadusi. Püüame teha teie elu masinatega lihtsamaks, kestlikumaks, tõhusamaks ja mõnusamaks.

Loovus

Juhindudes loovuse põhiväärtusest, soovime pidevalt areneda. Tihedas koostöö kaudu püüame oma lahendused teie ettevõttele võimalikult kasulikuks muuta. 

 

Faktid ja arvud

 • Checkmark
  43 Töötajad
 • Checkmark
  298 Tegevuskasum (mln SEK)

Swecon on Lantmänneni ettevõttepere osa

Swecon kuulub Rootsi Lantmänneni kontserni, mis on põllumajandusühistu ja Põhja-Euroopa juhtiv tegija põllumajanduses ning masina-, bioenergia- ja toidutööstuses

See tähendab seda, et meie omanikud on 18 000 Rootsi põllumajandustootjat, meil on 10 000 töötajat, me tegutseme üle kogu Euroopa ja meie aastane käive on 65 miljardi Rootsi krooni. Meie vundament on vili ja me vääristame haritava maa ressursse elujõulise põllumajanduse nimel.

Lisalugemist meie ajaloo kohta