Asfaldilaoturid

P4820D ABG

Volvo P4820D ABG-ga võite ette võtta väiksemaid linnatöid ja suuremaid maanteeprojekte. Uusimat kõrgetasemelist asfaldilaotamistehnoloogiat kasutav P4820D ABG on väga mitmekülgne ja hea manööverdamisvõimega, seega sobib ideaalselt mitmesugustele kasutusaladele. Saavutage vastupidavaks konstrueeritud P4820D ABG-ga suur jõudlus ja tööaja efektiivne kasutamine, ohverdamata kütusekulu.
 • Põhilaius
  2.5 m
 • Mootori võimsus
  98 kW
 • Laotusvõimsus
  500 t/h
 • Checkmark
  Finantseerimisteenus
 • Checkmark
  Hooldusleping
 • Checkmark
  Kohandage vastavalt vajadustele

Tehnilised andmed

Laadi alla brośüür

 • Mootor
  Volvo D4J
 • Põhilaius
  2.5 m
 • Mootori heitmed
  COM Stage IV
 • Mootori võimsus
  98 kW
 • ... mootori pöörete arvuga
  2200 p/min
 • Punkri maht
  12.5 t
 • Kihi maksimaalne paksus
  300 mm
 • Maksimaalne töölaius
  6.5 m
 • Laotusvõimsus
  500 t/h
 • Traktori mass
  12470 kg
P4820D ABG

Eelised

CareTrack advanced

CareTrack on Volvo Construction Equipmentile loodud kaasaegne telemaatikasüsteem. Olge kursis, saage aruandeid, märguandeid ja teavet, nagu kütuseolek, masina asukoht ning -tunnid, et saaksite oma teenust tõhusamalt plaanida. Vältige plaanimatut seisuaega ja veenduge, et teie masinat kasutatakse tõhusalt.

 • Hooldusintervallide haldur

  EPM 3 võib kuvada automaatse haldussüsteemi, mis teavitab juhti vajalikest või plaanilistest hooldustest. See annab teile märku rutiinsete hoolduste, igapäevaste kontrollimiste, pikema intervalliga hooldusvajaduste ja võimalike möödunud tähtajaga hoolduste kohta. Süsteem salvestab teavet ja säilitab hoolduste ajalugu.

 • Poltkinnitusega kummitallad ja kogu kasutuseaks määritud kett

  Volvo kaubamärgiga uued valikulised vastupidavad kummitallad on kulumis- ja rebenemiskindlad, lihtsalt vahetatavad ja kuluefektiivsed. Kogu kasutuseaks määritav kett pikendab roomiku hooldusintervalle ja vähendab sõidu ajal roomikute müra.

 • Juurdepääs hooldust vajavatele osadele

  Parem ligipääs hoolduseks platvormilt hõlbustab hooldust, vähendab tööseisakuid ja vähendab kasutuskulusid. Kogu igapäevase rutiinse hoolduse ja tankimise saab teha platvormilt kiiresti, säästes juhil aega ja vaeva.

 • Matris

  Volvo müügiesindused võivad pakkuda selle tööriista kaudu masina töö ekspertanalüüsi. MATRIS toetab optimaalset tööd, jälgides tegevuse iseärasusi ja selgitades välja täiustamisvajadusi – mille tulemusena paraneb ökonoomsus ja väheneb kulumine.


Kompaktne masin suurte funktsioonidega

P4820D ABG on Volvo asfaldilaoturite valikus väikseim pakutav 2,5 m roomikuga asfaldilaotur ja selle kompaktne konstruktsioon võimaldab seda transportida näiteks teerulliga samal sõidukil. See on esimene Volvo asfaldilaotur, millel on uus juhtsüsteem EPM 3 ja Volvo IV astme kütusesäästlik mootor.

 • Mitu kasutusala

  Seda väga mitmekülgset asfaldilaoturit võib kasutada mitmeks otstarbeks, näiteks jalgteede, parklate, elamute sissesõiduteede, tänavate ja maanteede, kruusateede, linnadevaheliste teede ja isegi kiirteede asfalteerimiseks. P4820D ABG on lihtsalt manööverdatav ja selles on kasutatud uusimat kõrgetasemelist asfaldilaotamistehnoloogiat, mistõttu see on täiuslik valik mitmesugusteks töödeks.

 • Transpordi konfiguratsioon kokkupööratava katuse ja väljalasketoruga

  Masina pikkuse ja kaalu tõttu on võimalik transportida samal sõidukil ka muid seadmeid. Madalama transpordikõrguse saavutamiseks võib katust koos väljalasketoruga kergesti tõsta ja langetada. Sellega välditakse teelt kõrvalekaldumist, sõites tööobjektile sildade või tunnelite kaudu.

 • Veermik ja automaatne roomikupinguti

  Volvo P4820D ABG vastupidavat pikema veermikuga konstruktsiooni – automaatse roomikute pingutussüsteemiga – on töökindluse suurendamiseks täiustatud. Uut tüüpi poltkinnitusega kummitallad kogu kasutuseaks määritud roomikuketiga on maapinnaga paremini kontaktis kui konkureerivate kaubamärkide tooted.

 • Suur kolu

  Suuremahuline kolu võimaldab katkematut varustamist materjaliga, et asfaldilaotur liiguks ühtlase kiirusega ja teeks vähem peatusi ja käivitusi, sest nii saadakse ühtlasem viimistlus. Hüdrauliline esipõll aitab tühjendada kolu esiosa, et vältida lekkeid ja käsitsi puhastamist.


EPM 3

Uus kõrgetasemeline kolmanda põlvkonna juhtimissüsteem, elektrooniline laoturihaldussüsteem 3 (EPM 3), annab masinajuhile täieliku kontrolli asfaldilaoturi üle. Ainulaadne juhtpaneel suunab juhti vaistlikult läbi tööfunktsioonide. Kõikide funktsioonide juhtnupud on paigutatud pealtvaate diagrammi järgi, mis seostab neid tegelike kohtadega masinas. Saavutage parem kontroll oma masina funktsioonide üle.

 • Juhi platvorm & nähtavus

  Juhil on täielik, takistusteta nähtavus ümber asfaldilaoturi, kolu, teo kanali ja tasanduslati, mis võimaldab näha selgemini ja suurendab tööjõudlust ja asfaldilaotamise kvaliteeti. Mugav juhiala vähendab juhil väsimust, et töötada kauem ja parema keskendumisvõimega. Tasane platvorm vähendab libisemisohtu ning libisemisvastased alusplaadid ja käepidemed lisavad stabiilsust masina ümber liikumisel.

 • Sätete haldur

  Seadistuste halduri funktsioon võimaldab salvestada ja säilitada konkreetsete projektide kohandatud seadeid, et saavutada tööde ühtlane kvaliteet. Sarnaste asfaldilaotamisprojektide korral võib juht EPM 3 mälust salvestatud parameetrid välja otsida, mis hõlbustab masina algset seadistamist ja võimaldab kiiresti asfaldilaotamist alustada. Asfaldilaotamise käigus võib jõudluse ja tootlikkuse optimeerimiseks seadistusi täpsustada.

 • Töötuled

  Kuus standardset töötuld aitavad töötada vähese valgustuse tingimustes. Kaks tuld on suunatud ettepoole, kaks valgustavad masinatagust ala ja veel kaks küljetuld parandavad nähtavust ja jõudlust. Tulede seadistust võib parandada lisavarustusena kas kuni 10 LED-tule või balloontulede kasutamisega.

 • Müravastane kaitse

  Volvo asfaldilaoturid on ette nähtud töötama märkimisväärselt vähese müratasemega. Vaikimisi Eco-režiimi kasutamisel väheneb asfaldilaoturi müratase veelgi. See on eriti kasulik ülerahvastatud linnakeskkonnas või elamurajoonis, kus on kehtestatud mürapiirangud.


Tasanduslaua efektiivsus

Volvo ABG konstrueeritud tasanduslaud kuumeneb ühtlaselt ja kiiresti kuni kolme kraadi võrra minutis. See parandab kütusekasutuse efektiivsust ja kiirendab käivitusaegu. Tasanduslaua tugev konstruktsioon annab tulemuseks ühtlase, kvaliteetse pinna, mis suurendab tootlikkust.

 • Tasanduslati juhtseade ja tasandamise juhtimine

  Kaks tasanduslatile paigaldatud juhtseadet võimaldavad juhile lihtsa ligipääsu tasanduslati ja reguleerimise seadetele. Tasanduslati juhtseade (SCU) võimaldab juhil lihtsalt reguleerida tasanduslati ja materjalivoo funktsioone. Äsja konstrueeritud SCU on painduv ja igas suunas pööratav ning seda võib liigutada üles-alla, et juhil oleks seda lihtsam kasutada.

 • Ainulaadne kiirliitmikusüsteem

  Pikenduste lisamine või eemaldamine käib minutitega ja ilma spetsiaalsete tööriistadeta tänu Volvo kiirliitmikusüsteemile. Seda saab kiiremini seadistada, mis säästab aega ja raha. Süsteem võimaldab asfaldilaotamismeeskonnal tööseadmeid kiiresti ühendada või eemaldada olenevalt tööobjekti vajadustest.

 • Tihenduslatt

  Tasanduslati tihenduslatte võib elektriliselt soojendada, mis suurendab jõudlust ja tagab sileda viimistluse. Täielikult kõvastunud tihenduslatt pikendab oluliselt komponendi kasutusiga. Tihenduslatte võib kergesti vahetada, mis säästab aega ja pikendab kasulikku tööaega, säilitades tihendamiseelse efektiivsuse.

 • Neli juhttoru

  Volvo tasanduslattidel on neli juhttoru, igale hüdraulilisele pikendusele. Jäigad torud takistavad koos töötades tasanduslati pikenduste väändumist, kui neile mõjuvad tugevad jõud. Sellega saavutatakse alati ühtlaselt tihendatud sile pind.


Volvo jõuülekanne

Volvo laoturitel on Volvo konstrueeritud ja valmistatud jõuülekande komponendid, mis on loodud koos töötama. Tänu aastatepikkusele arendustööle on Volvo jõuülekanne võrratu vastupidavuse ja jõudlusega, suurendades kasulikku tööaega ning pikendades komponentide ja mootori kasutusiga ja tõstes kütusekasutuse efektiivsust.

 • Volvo IV astme mootor

  Volvo IV astme mootorid on võimsad ja tõhusad, vähendavad kütusekulu ja suurendavad teie tootlikkust. Säästke kõrgetasemelise tehnoloogiaga oma tööaega ja kulusid.

 • Eco-režiim ja kütuse jälgimine

  Uues Volvo arukas elektroonikasüsteemis on vaikimisi Eco-režiim, mis reguleerib asfaldilaotamisel mootori väljundvõimsust, pikendades sellega mootori ja komponentide kasutusiga. Eco-režiim vähendab kütusekasutust kuni 30%, suurendades asfaldilaoturi efektiivsust. EPM 3 jälgib keskmist kütusetarbimist, näidates igapäevast kütusekulu ja allesjäänud tööaega olemasoleva kütusega.

 • Täiustatud efektiivne hüdrosüsteem

  Asfaldilaoturi hüdrosüsteem on täielikus kooskõlas Volvo mootoriga, et saavutada suur jõudlus, väike kütusekulu ning madal müra- ja heitmete tase. Pöörete arvu arukas piiramine suurendab masina efektiivsust, kuid jätab sellele palju varuvõimsust toimetulemiseks raskeimategi töödega. Hüdrosüsteem annab sama võimsa jõudluse, kuid kasutab vähem kütust.

 • Hüdrauliline jahutusventilaator

  Hüdroajamiga, elektrooniliselt juhitav jahutusventilaator reguleerib oma kiirust vastavalt vajadusele, vähendades kütusekulu ja müratasemeid.