Volvo

Tehases taastatud osad

Andke oma masinale uus elu tehases taastatud Volvo komponentide ja asendusteenustega.

Tehases taastatud osad

 

Tooge oma Volvo masinatesse hea kvaliteet taskukohaste hindadega, kasutades ära meie laia valikut Volvo tehases taastatud kvaliteetseid varuosi. Andes vanadele komponentidele uue elu, panustate kestlikumasse tööviisi, tagades samal ajal kvaliteedi ja ohutuse.

Võite olla kindel, et Volvo tehases taastamine pakub sama kvaliteeti ja vastupidavust nagu uued Volvo komponendid, aga lihtsalt soodsamalt. 

Valige suure varuosade valiku hulgast, nagu vahelduvvoolugeneraatorid, käivitid, hüdropumbad, kliimaseadme kompressorid, elektroonikamoodulid, hüdrosilindrid, mootorid ja käigukastid.

Kõige usaldusväärsemate nõuannete saamiseks võtke meiega ühendust.

 

Kuidas see käib

Tehases taastatud komponendid

Valige suure varuosade valiku hulgast, sealhulgas mootorid, turboülelaadurid, lõppülekanded, radiaatorid ja hüdropumbad ning meie hoolitseme kestlikult teie vanade komponentide eest, andes neile uue elu.

Tehases taastamine vanemate masinate jaoks

Kas teie masin on vanem kui kümme aastat?  Kasutage ära Volvo CE laia valikut hoolikalt taastatud, puhastatud ja kontrollitud kvaliteediga komponente.

Komponentide asendusprogramm

Hoidke oma Volvo masina head kvaliteeti, säästes samal ajal vanadele komponentidele uue elu andmisega keskkonda. Diislikütuse tahkete osakeste filtrid on kõige levinumad komponendid, mida meie komponentide asendusprogramm katab. Ummistunud filtri saab asendada tehases taastatud Volvo filtriga, mida on põhjalikult kontrollitud, et see oleks täiesti uue filtriga võrreldes vähemalt 95% jõudlusega – ja seda vaid murdosa hinna eest.

Tehases taastatud osade garantii

Täna saate Sweconi kaudu oma ehitusmasinale ostetud tehase varuosadele kaheaastase garantii.