Teenused

Pave Assist

Juurdepääs võimsale tööd täiustavate tööriistade komplektile. Peale selle, et Pave Assist säästab teie aega ja raha, aitab see ka esmaklassilisi tee-ehitustulemusi pakkuda.

Pakkuge esmaklassilisi tulemusi

 

Tehke raske töö lihtsaks Volvo Co-Piloti osa Pave Assistiga – murrangulise sisseehitatud arvuti ja ekraaniga. Kasutades võimsat komplekti tööriistu, mis lihtsustab tööd, säästab nii aega kui ka raha ja tagab ka esmaklassilise paigaldustulemuse.

Saage Volvo Co-Pilotiga kiiremini ja vaevatumalt kvaliteetsemaid tulemusi. Ettevõtte enda loodud ja tehases paigaldatud arvuti koos ekraaniga on mõeldud kasutamiseks Volvo masinatega ekskavaatoritest asfaldilaoturiteni. Optimeerige nende uue põlvkonna nutiteenuste ja -lahendustega oma tegevuste tõhusus mis tahes kasutusalal.


Omadused

Materjalihaldur

Materjalihaldur pakub masinasisest reaalajateavet ja automaatseid aruandeid ning ka kasulikke arvutusi, nagu asfalteeritud tee pikkus, mass ja pindala ning CO2 heide. Tuvastage masina läbilaskevõime ja jäädvustage see tulevaste projektide jaoks.

 

Termoprofileerimine

Tehke kvaliteetne aluspind, mis tagab pikal teel hea tihendatavuse ja vastupidavuse. Termoprofileerimise funktsioon jälgib laotatud asfalti ja tuvastab temperatuurikõikumised, aidates teil tagada laotatud materjali täieliku ühtluse. Tuvastage ja lahendage tööprobleemid kiiresti, eelhinnates asfaldi termokvaliteeti.

 

Ilmavaade

See uuenduslik rakendus aitab teil ilmamuutusteks valmis olla. Olge võrguühendusega kvaliteetseid ilmateateteenuseid kasutades kursis oma isikupärastatud ajakavaga ja valmistuge tulevasteks ilmaoludeks. Kavandage paremini ja kohanduge tõhusamalt – sadagu vihma või säragu päike.

Laotamise hõlbustamine

Muutke meie kasutajasõbraliku lahendusega tee-ehitus sujuvamaks ja kasumlikumaks. Pave Assist pakub reaalajateavet teie tööde kohta. Jälgige oma töö edenemist ja tulemusi iseseisvalt ning enesekindlalt. Salvestage andmed pilve ja kasutage seda kaugelt tee-ehituse terviklikuks halduseks.