Ammanni raskete tee-ehitusmasinate uus edasimüüja on Swecon AS.

08 mai 2024

Lisaks sellele on mõlemad ettevõtted allkirjastanud ühiste kavatsuste deklaratsiooni asfaldilaoturite müügi, hoolduse ja teeninduse kohta, mis hakkab kehtima peale Ammann Groupi poolt asfaldilaoturite äriüksuse omandamise ametlikku jõustumist.

 

"Ootame huviga, et saaksime koos Ammanniga oma ärivõimalusi kasvatada. Viimaste aastate jooksul oleme palju investeerinud oma asfaldimasinate oskusteabe suurendamisse ja tänu Ammanni laiale tootevalikule saame veelgi kasvatada ja tugevdada oma positsiooni tee-ehitusmasinate valdkonnas. Meie klientide jaoks tähendab see, et tugevdame turul veelgi oma spetsiaalset hooldustuge tee-ehitusmasinatele," ütles Swecon Balticsi tegevdirektor Christer Söderberg.

 

Ammann Groupi asepresident Bernd Holz lisab: "Sweconi näol oleme endale saanud tugeva partneri, kellel on suurepärane kliendibaas. Ootame eelseisvat edukat koostööd ja arvukaid projekte, mida soovime hakata üheskoos ellu viima."

 

 

Ammanni tutvustus

Ammann on kuuendat põlvkonda tegutsev pereettevõte ning maailma juhtiv asfalditehaste, masinate ja teenuste tarnija ehitustööstusele, omades põhjalikke teadmisi teedeehituse ja transpordi valdkonnas.

 

Swecon AS on Volvo ehitusmasinate, Metso purustus- ja sõelumisseadmete ning ehitus- ja tööstussektoris Merlo teleskooplaadurite volitatud edasimüüja Eestis.

Swecon Group on esindatud Rootsis, Saksamaal, Eestis, Lätis ja Leedus, pakub laia valikut ehitusmasinaid ja nende lisaseadmeid, varuosi, hooldustuge, järelteenindust, ehitusplatsi projektlahendusi, rahastamist ja masinarendilahendusi ning sellel on üle 1300 töötaja. Swecon kuulub emaettevõttele Lantmännen.

 

 

Kontaktandmed:


Martin Ots
Tegevjuht, Swecon AS

Tel: +372 504 7705

e-mail: martin.ots@swecon.ee