L70H
Rataslaadurid

L70H

Uuendatud L70H on tulvil uuenduslikke funktsioone, mis võimaldavad saavutada kuni 20% kütuseefektiivsuse – kasutage see maksimaalselt ära. Uus optimeeritud laadimisüksuse kaal, uuendatud vasturaskus ja suurem tippkiirus 50 km/h, mida täiustab lisavarustusse kuuluv lukustusfunktsioon, muudab järgmise põlvkonna rataslaaduri kasumlikumaks iga koormaga.
 • Kopa maht
  1.8 - 6.4 m3
 • Töökaal
  12700 - 15500 kg
 • Staatiline kaadekoormus täispöördel
  8500 kg
 • Checkmark
  Finantseerimisteenus
 • Checkmark
  Hooldusleping
 • Checkmark
  Kohandage vastavalt vajadustele

Tehnilised andmed

Laadi alla brośüür

 • Töökaal
  12700 - 15500 kg
 • Läbistusjõud
  96.5 kN
 • Kopa maht
  1.8 - 6.4 m3
 • Mootor
  Volvo D6J
 • Palgihaaratsid
  0.9 - 6.4 m2
 • Max võimsus pöörlemissagedusel
  1400 - 1700 p/min
 • ...ISO 9249, SAE J1349 neto
  127 kW
 • …ISO 14396 gross
  127 kW
 • Max moment
  1400 apgr./min
 • ...SAE J1995 bruto
  853 Nm
 • ...ISO 9249, SAE J1349 neto
  853 Nm
 • Staatiline kaadekoormus täispöördel
  8500 kg
 • Rehvid
  20.5 R25, 600/65 R25
L70H

Eelised

Mitmekülgsusest pakatav

H-Seriesi rataslaaduritega on tänu Torque Paralleli (TP) ühendusele võimalik kasutada ükskõik millist rakendust ning saavutada sellega maksimaalne mitmekülgsus. TP ühendus ei paku mitte ainult suurt murde- ja tõstejõudu, vaid hoiab tarvikuid kogu tõstmisvahemikus ka paralleelsena, tagades niiviisi erakordse koormastabiilsuse kopa lihtsa täitmise. Tänu Volvo tarvikukinnitusele saab tööriistu vahetada mõne sekundiga.

 • Kohanduge ükskõik millise kasutusotstarbega

  Võtke oma masinast maksimum eri tarvikute abil, näiteks haaratsid, pühkurid, materjalikäitlustarvikud, lumesahad ja palju muud. Kuna eri tööde jaoks on vaja erinevaid tarvikuid, saame kohandada Volvo tarvikud teie erivajadustele. Mitme tarviku kasutamiseks aktiveerige lihtsalt kolmas ja neljas hüdraulikafunktsioon.

 • Mõeldud rohkemaks

  H-Seriesi rataslaaduritega on raskeid töid hoopis lihtsam teha. Need tugevad tööhobused pakuvad vastupidavat stabiilsust tänu uue optimeeritud laadimisüksuse raskusele ja uuendatud vasturaskusele. Rohkemaks mõeldud tasakaalustatud masin saavutab kuni 3% suurema kallutusvõime, mistõttu saate hakkama ka kõige raskemate ülesannetega.

 • Täiskoormaga

  Ükskõik millise tööga tegu poleks, meil on vahendid selle ärategemiseks. Volvo pakub täisvalikut koppasid alates üldotstarbelistest, tasandus-, jäätme-, kergmaterjali- ja muud kopad, mis saavad hakkama kõigega – nii kergete materjalide kui ka raskete kividega. Aastakümnete pikkuse inseneritöö tulemusel on Volvo kopad optimeeritud Volvo rataslaadurite jaoks ning need peavad vastu igasuguste materjalide ja ülesannetega.

 • Loodud sobima

  Tõstke oma masina mitmekülgsus järgmisele tasemele tõstekahvlitega, mis pakuvad head nähtavust ning millel on TP-ühendus ja paralleelliikumine. Ideaalselt kaubaaluste ja materjalide käitlemiseks sobivad Volvo tõstekahvlid võimaldavad rataslaaduril kergesti eri tööobjektide, näiteks aiad, laod ja sadamad vahel liikuda.

Kuni 20% efektiivsem

Saavutage kuni 20% kütuseefektiivsus tänu täiustatud funktsioonidele, nagu Eco-pedaal ja uus lisavarustusse kuuluv lukustusfunktsioon. Lukustus funktsioon kõrvaldab pöördemomendi konverteri kaod, luues mootori ja ülekande vahele otseajami, mis töötab harmooniliselt koos telgedega. Töötsüklite lühendamiseks ja kütuse säästlikumaks kasutamiseks kohandage oma masina lukustuse rakendumist.

 • Tehke rohkem nii teel kui ka maastikul

  Tehke rohkem teel ja maastikul tänu suuremal tippkiirusele – 50 km/h. Masin pole mitte ainult kiirem, vaid seda on tänu lisavarustusse kuuluvale lukustusfunktsioonile ka meeldiv kasutada ning seeläbi parandada ajami reaktsiooni ja kallakul töötamise omadusi.

 • Tootlikkus üles, kütus alla

  Vähendage käituskulusid ja parandage masina tootlikkust hõõrdejõu juhtimise abil. Tänu võimalusele juhtida hõõrdejõudu saab operaator vähendada rehvide kulumist ja ennetada rataste kohapeal pöörlemist, saavutades kopa efektiivse täitmise. Valige optimaalne hõõrdejõud, mis sobib kasutusolukorda ja pinnasetingimustesse, ning kogege suurt tootlikkust ja madalaid kulusid.

 • Töötage nutikamalt

  Mootori võimsuse parimaks ärakasutamiseks kõigi tööde ajal kasutage Smart Controli, mis on mõeldud kütuseefektiivsuse ja jõudluse optimeerimiseks. H-seeria keskmise suurusega rataslaadurite standardvarustusse kuuluv Smart Control kindlustab õige pöördemomendi kõigis olukordades ning täiusliku harmoonia mootori ja hüdraulika vahel.

 • Võimendage oma tootlikkust

  Tagage madalad ekspluatatsioonikulud hulga tootlikkust ja kütuseefektiivsust parandavate teenuste abil. Volvo pakub kõike alates aruannetest, koolituspakettidest ja konsultatsioonidest – küsige lisateavet meie edasimüüjalt.

Kompromissitu mugavus

Raske töö pole olnud kunagi nii lihtne tänu Volvo ruumikale kabiinile, kus on ergonoomilised juhtelemendid ja kuhu saab valida oma soovi järgi istme. Tehke põhiseadistused infopaneelilt ning jälgige töö kulgu Contronicu ekraanilt.

 • Ohutus on standard

  Seest ja väljast ohututel uusimatel laaduritel on libisemisvastased astmed ja strateegiliselt paigutatud käispuud juurdepääsu parandamiseks; samuti terve rida turvavöö valikuid, näiteks oranž kolmepunkti turvavöö. Uuel kopal on visuaalne indikaator, mis annab teada, et tarvik on lukustatud ja kasutusvalmis.

 • Näete rohkem, teete rohkem

  Kogege tarviku ja tööobjekti head nähtavust, mis on võimalik tänu suurtele klaaspindadele, ümber kujundatud küljepeeglitele, tahavaatekaamerale ja lisavarustusse kuuluvale esikaamerale. Masinal on ka oranžid käsipuud ja astmed, mis torkavad objektil silma, samuti eri variantides LED-tuled.

 • Haarake juhtimine enda kätte

  Kohandage oma Volvo ja võtke üle kontroll hüdraulikafunktsioonide üle koos lisavarustusse kuuluvate elektriliste servojuhtelementidega. Kabiinist saab reguleerida arretiiri kolmandat funktsiooni, poomi väljalükkamist, kaevamise jätkamist ning kopa tasandamist. Vahetage hõlpsalt lineaarsete või ühe hoovaga juhtelementide vahel ja valige kolme hüdraulikaseadistuse vahel, et reguleerida hoob vastavalt oma eelistustele.

 • Kopa tasandusfunktsioon

  Viige tootlikkus järgmisele tasandile kopa tasandusfunktsiooniga, mida saab kasutada lisavarustusse kuuluva elektrohüdraulilise hoova valimisega. Uus funktsioon parandab operaatori jõudlust, viies kopa mahalaadimis- ja kokkuviidud asendist automaatselt tagasi.

Load Assist

Operator Coaching (Masinajuhi koolitus) aitab tagada, et operaatorid kasutaksid oma Volvo masina potentsiaali maksimaalselt ära. See vaistlikult kasutatav rakendus juhendab masinajuhti reaalajas, aidates tal aru saada, kuidas tema tegevus mõjutab masina tootlikkust ja efektiivsust ning leida võimalusi oma töövõtete täiustamiseks või muutmiseks.

 • Kaart

  Kaardirakenduse Map abil saate masinat täpselt positsioneerida; see on tark rakendus, mis aitab masinajuhil jälgida liiklust objektil reaalajas. See mitte ainult ei paranda kallurijuhtide orienteerumist tööobjektil, vaid võimaldab neil ka ennetavalt oma sõitu liiklustingimustega kohandada.

 • Sisseehitatud tahavaatekaamera

  Masinajuhid saavad tagurdamisel täieliku vaate oma ümbrusele tänu lisavarustusse kuuluvale tahavaatekaamerale ja radardetektorsüsteemile, mis on nüüd Volvo Co-Pilot ekraaniga integreeritud.

 • Tööriistakast

  Tehke lihtsamaid arvutusi ja kasutage rakendust Calculator (Kalkulaator) kuut liiki ühikute kiireks ja lihtsaks teisendamiseks. Digitaalse märkmiku rakendus Notes, kaotab vajaduse paberi ja pliiatsi järele, sest seda saab kasutada märkmete tegemiseks ja salvestamiseks olles kabiinis. Ülevaatliku ilmarakendusega Weather, olete alati kursis hetkel valitsevate ja eelolevate ilmaoludega.

Vastupidava konstruktsiooniga

Volvo poolt Volvo jaoks väljatöötatud uusimate rataslaadurite puhul võite olla kindel, et nende läbiproovitud konstruktsioon vastab raskete objektide nõutele. Oma töökindluse poolest tuntud järgmise põlvkonna H-Seriesi rataslaadurid on valdkonna juhtiva, tugeva raamiga, mis koos seda täiendava ideaalselt sobiva Volvo originaalajamiga saavutavad kauakestva jõudluse.

 • Säilitage jahedus

  Võite olla kindel, et Volvo peab vastu. Parem jahutusvõimsus reguleerib komponendi temperatuuri, mis tagab masina parema ekspluatatsiooni tarvikute kasutamisel, mis seavad hüdraulikale kõrgeid nõudmisi ning hüdraulikakomponentide pikema eluea. See, koos välise silla jahutusvõimalusega, mis on ideaalne rasketele kasutusaladele, muudab silla õlivahetusintervallid kaks korda pikemaks, parandades tööaja kasutamist ja vähendades hoolduskulusid.

 • Parem töövalmidus

  Tööaja maksimeerimiseks on H-Seriesi rataslaaduritel mootorikate, mis avaneb elektrooniliselt, võimaldades pääseda hoolduspunktidesse, sh radiaatori juurde maapinnalt. Puhastamise kiirendamiseks ja hõlbustamiseks astub nüüd ette uus radiaator. Lisage ülekande- ja mootoriõli ohutult tänu uue paigutusega täiteavadele ning jätkake tööd viivituseta.

 • Mootori viivitusega väljalülitamine

  Vähendage mootori kulumist uue funktsiooniga, mis lülitab mootori välja viivitusega. Lisavarustusse kuuluv funktsioon lülitab masina välja, kui turbo on jahtunud ideaalse temperatuurini. See funktsioon ei vähenda mitte ainult komponentide kulumist, vaid operaator saab seda mugavuse suurendamiseks ajastada ka automaatselt aktiveeruma.

 • Tööaega säästvad teenused

  Hoidke oma masin töös tööaega säästvate teenuste abil – see on pakettlahendus, mis vähendab seisuaegu ja remondikulusid. Volvo ACTIVE CARE hoiab näiteks masina seisukorral kaugjuhtimise teel silma peal ning aitab prognoosida võimalikke tõrkeid enne, kui need tekivad. Valige Volvo hoolduste hulgast sobiv ja lisage need Volvo hoolduslepingusse.