Volvo

Volvo originaalosad

Volvo originaalvaruosad on kulutõhus lahendus rasket tööd tegevale masinale uue elu andmiseks.

Volvo originaalvaruosadest

Kasutage ära Volvo originaalvaruosade eeliseid ehk nende muljetavaldavat kestvust, vastupidavust ja kvaliteeti. Volvo originaalvaruosad on kulutõhus lahendus rasket tööd tegevale masinale uue elu andmiseks. Swecon ja Volvo pakuvad kasutatud varuosi Volvo Remanis – meie taastamisteenuste valik –, mis töötavad teie masinaga täiuslikus kooskõlas ning suurendavad tootlikkust, ilma et peaksite uue masina ostma.

Võite kindel olla, et Sweconi üleriiklikus ja Volvo ülemaailmses võrgustikus on õiged varuosad ning lahendused teie masinale. Tegeleme tõsiselt sellega, et Volvo originaalosad oleksid alati ja kõikjal saadaval, et teie seisuaeg oleks võimalikult lühike ning teie masin töötaks alati oma parimal tasemel.

Pikendatud ajaga garantii

Täna saate Sweconi kaudu oma ehitusmasinale ostetud varuosadele pikendatud garantii. Volvo originaalosad hõlmavad kogu varuosade valikut, mida Swecon pakub Volvo Construction Equipmentilt koos kulu- ja hooldusosade ning kulumaterjalidega. Garantiiaeg pikeneb praeguselt ühelt aastalt kuni kahe aasta või 6000 tunnini – sõltuvalt kumb tingimus täitub esimesena.