Volvo

Kasutatud varuosad

Tagage kulutõhusa valikuga kestev töö. Swecon demonteerib kasutatud varuosi ja pakub neid garantiiga, et saaksite keskenduda oma põhitegevusele.

Kasutatud osad

Kasutatud varuosad pole vaid kulutõhus alternatiiv uutele osadele, vaid ka võimalus korduskasutada varuosi, mille kvaliteet on endiselt hea, aga neid lihtsalt enam ei toodeta. Meie pädevad tehnikud on koolitatud tegelema iga üksiku varuosaga, mis on ära tuntav Volvo originaalnumbri järgi. Iga osa kohta on olemas tagasiulatuvalt jälgitav teave, näiteks pumbarõhu, sõidutundide ja vanuse kohta.

Mis tahes vanusega Volvo masinatele hea tootevaliku tagamiseks kasutab Swecon tänapäevast ja keskkonnasäästlikku lammutuskoda Eskilstunas, et anda juba toodetud osadele uus otstarve ning vähendada samal ajal meie mõju keskkonnale.


Eelised

Saate parima võimaliku garantii, kuna me kontrollime kõike demonteeritut, et olla kindel kestvas kvaliteedis. Iga demonteerimisetapp tehakse ülima hoolikusega, kui meie pädevad tehnikud tegelevad iga varuosaga eraldi ja mis on ära tuntav Volvo originaalnumbri järgi.

Sweconi kaudu saadud Volvo kasutatud varuosade eelised on järgmised:

Kvaliteet
Kõik osad on korralikult puhastatud ja kontrollitud ning kuni kolmekuuse garantiiga.

Õige toode
Kõigile osadele otsitakse vaste Volvo vastava originaalnumbri järgi.

Taastatud
Meie osade valiku hulgast leiate lihtsasti taastatud komponente. 

Kiire tarne
Kui varuosaosa on laos, saadetaks see kohe teele.

Lihtne ostmine
Ostke kohalikust Sweconi esindusest või otsige veebilehe mascus.com kaudu.

Varuosade remont ja taastamine

Avade taastamine

Igal detailil on oma kasulik tööiga. Detailide sage kulumine üle lubatud piiri, lisab palju koormust eelnevatele ja järgnevatele sõlmedele.

Mida teha liialt kulunud ja mõõdust väljas avadega? Uue detaili soetamisele on heaks alternatiiviks Sweconi pakutav avade taastamine, kus detailide kulunud sõlmed, laagri- ning puksipesad koos pealekeevitus- ja treimistööga.
Avade vahemik on 23-400mm.

Avade taastamine toimub spetsiaalse masinaga, mis garanteerib töö täpsuse. Restaureeritud detaili töökindlus on samaväärne uue detailiga, kuid maksumus oluliselt soodsam.

 

Mootorite diagnostika ja remont

Mootorite diagnostika kasutades Volvo TechTool diagnoosisüsteemi. Remondiks kasutame loomulikult ainult kõrgekvaliteetseid Volvo varuosasid. Garantii varuosadele koos tööga 2.aastat.

Käigukastide remont

Swecon AS teostab täna nii käigukastide remonti kui ka nende renoveerimist. Kui käigukasti remondi puhul, vahetakse välja kõik vajalikud varuosad käigukasti sees Volvo originaalosade vastu, siis renoveerimise puhul kasutatakse hinna paindlikkuse mõistes ka alternatiivseid varuosasid teistest originaal käigukastidest. Viimase variandi puhul lisab lisaväärtust ka värske ning uus korrosioonikaitse.

Keskmäärdepumpade remont

Keskmäärdepump ummistunud või annab veakoodi?
Pole probleemi. Meie õppinud mehaanikud puhastavad süsteemi, likvideerivad ebatihedused ning seadistavad uuesti vastavalt Teie masina vajadustele.

 

Istmete remont

Swecon AS taastab ja remondib Teie vana istme Volvo nõuetest lähtuvalt uueväärseks ja seda väga mõõduka hinnaga.

Küsi pakkumist varuosad@swecon.ee või telefonil 13031.

 

Jagajate remont

Jagajate remont ja kontroll katsestendil.

 

Pidurisadulate taastamine

Taastame Teie masina pidurisadulad uueväärseks kasutades selleks Volvo originaalvaruosasid. Lisaks eemaldame rooste ja uuendame korrosioonikaitset.