Teenused

Volvo telemaatikarakendus

Hallake masinakasutust ja kasutage oma Volvo masinaid maksimaalselt ära masinate jälgimissüsteemidega.

Kuidas see käib

Kõik teie andmed ühes kohas CareTracki ja Co-Pilotiga

Saage CareTrackiga regulaarset teavet masina kohta, näiteks töötundide, positsioneerimis- ja kütusetarbe andmeid. Alustamiseks logige lihtsalt veebibrauseri kaudu sisse.

Volvo Co-Pilot võimaldab masina tootlikkuse jälgimisel kasutada uut mõõdet. Pilvesalvestusruumi kaudu saate vaadata oma masinate tootlust tonnides. Co-Piloti, Load Assisti, Haul Assisti ja Dig Assistiga saate vaadata näite, nagu tonnid/liitrid, liitrid/tonnid, tonnid tunnis jpm.
Need teenused aitavad hallata masinate tööd ning tagavad teile Volvo masinate maksimaalse ärakasutamise.

 • 1

  Ühendatud teenuste raamleping

  Ühendatud teenused raamleping sõlmitakse Volvo masinatele ühendatud teenuste pakkumiseks. See hõlmab nii CareTracki kui ka Co-Pilotit.

 • 2

  Aktiveerige caretrack

  Aktiveerige CareTrack lihtsasti klienditoe kaudu või lähimas Sweconi esinduses. Seejärel logige CareTracki veebisaidile meiliga saadud kasutajanime ja parooliga.

 • 3

  Aktiveerige co-piloti pilveteenus ja failide üleslaadimine

  Laadige Exceli faile Co-Pilotit kasutades lihtsasti veebibrauseri kaudu alla ja jälgige tootlikkuse tulemusi. Tasuta teenus Load Assistile, Pave Assistile, Compact Assistile ja Haul Assistile. 

 • 4

  Koorma kaalumise lisafunktsioon

  CareTracki koorma kaalumine jälgib tootlikkust tonnides/liitrites tunni kohta ja kulumise vähendamiseks ka ülekoormust. Selle funktsiooni kasutamiseks peab teie rataslaaduril olema Co-Piloti teenus Load Assist ja kalluritel Haul Assist.

 • 5

  Kasutusaruannete lisafunktsioon

  Maksimeerige tootlikkus, kasutades väärtuslikku teavet kütusetarbe, masinakasutuse ja seisuaja kohta CareTracki kasutusaruannetega.

 • 6

  Klienditugi

  Teil on küsimusi ühendatud teenuste või rakenduste kohta või tahate nende kohta lisateavet?

  Täitke järgmise lingi kaudu avanev vorm.

  Oleme avatud tööpäeviti 08:00–17.00. Vastus 24 tunni jooksul.


Lisafunktsioonid

CareTracki Production

Volvo kaalusüsteemid (OBW) liigendveokitel  ja rataslaaduritel võimaldavad teada saada masina tegelikku tootlikkust tonnides liitri kohta.
CareTracki Production aitab jälgida laadimistõhusust, tsüklite arvu ja ülekoormuste suhet. CareTrack Production võib aidata teil ka koolitusvajadusi välja selgitada. See on valikuline lisafunktsioon.

CareTrack Operation

Optimeerige oma masinapark ja saavutage maksimaalne tootlikkus kütusetarbe, masina kasutamise ja liigse tühikäigu aruannete kaudu. Masinapõhised aruanded iseloomustavad iga masina kasutamist ja juhtide töö tõhusust, aidates teil tuvastada koolitusvajadusi.

CareTrack Efficiency

Kasutage koos CareTrack Operationit ja CareTracki Productionit ning maksimeerige oma töö tõhusus.