Teenused

Renoveeritud varuosad Sweconis

Asjaolu, et Sweconis on Volvo masinate jaoks kasutatud varuosi, ei ole midagi uut.

Kuid viimased paar-kolm aastat oleme töötanud täiendava kontseptsiooni kallal: kasutatud varuosasid mitte ainult ei remondita, vaid need saavad töö käigus ka uuele tootele ligilähedase ilme. Seega näevad need peale renoveerimisprotsessi lõppu välja nagu uued.

Renoveeritud varuosad Sweconis

Remondiprotsessi käigus kasutatakse Volvo originaalvaruosasid ja sellest lähtuvalt annab Swecon kõigile renoveeritud osadele ka üheaastase garantii.

Meie tänases valikus on mootorid, jõuülekanded, käigukastid, vahekastid, erinevad liigendid, laadurite kiirühendused, jagajad ja ka piduri komponendid.

Me lihtsalt ei hoolitse oma vanema masinapargi klientide eest vaid panustame ka tugevasti nn. rohelisse jalajälge. Kui võtta kokku materjali käitluseks kuluva energia (maagist valmistooteni), siis ühe kasutatud A25 tüüpi masina veosilla renoveerimise ja taaskasutusse võtmisega vähendame Skandinaavia kohal lendavate lennukite arvu 45 ühiku võtta päevas.

See kasutatud tootevaliku uus osa aitab kaasa asjaolule, et nüüd on veelgi suurem valikuvabadus neile klientidele, kes hindavad Volvo kvaliteeti vajavad oma Volvo masinale varuosi. Uus Volvo originaal - või siis kasutatud varuosa – kus viimased on kas " kontrollitud ja puhtad ning teevad oma tööd" Lisaks näevad välja "peaaegu nagu uued".

Paljud meie kliendid, nii Rootsis kui ka rahvusvahelisel turul, hindavad oma masinate renoveeritud varuosasid ja on toote kvaliteedi ja hinnasuhtega väga rahul.

// Tarmo Talismaa, Used Parts projektijuht Swecon AS
E-mail: tarmo.talismaa@swecon.ee
Tel. +372 506 1701