Teenused

Dig Assist

Masina juhtsüsteem Dig Assist maksimeerib masina tootlikkuse ja pakub erakordset kaevetäpsust ülimalt kiiresti.

Erakordne kaevetäpsus

 

Tehke oma töö lihtsamaks, kasutades Volvo Construction Equipmenti masina juhtsüsteemi Dig Assist ekskavaatoritele. Kaevamise abisüsteem, mida juhitakse Volvo Co-Piloti tahvelarvutiga kabiinis ja millel on andurid ning uusima asukoha määramise tehnoloogia (GNSS), võimaldab kaevata uskumatult täpselt vaid murdosaga ajast, mis kuluks tavapäraste meetoditega. Dig Assisti intuitiivne intellekt on tehniliselt väga nutikas ja eriti oskuslik tööobjektide tasandamisel, kraavide kaevamisel, kallete profileerimisel ja keeruliste mitmemõõtmeliste tööobjektiprofiilide loomisel – maksimeerides nii masina tootlikkuse.

Saate kõike teha ühest kohast - otse juhikabiinist, kasutades lihtsaid toiminguid ja luues hõlpsasti keerulisi kontuure. Dig Assisti juhtsüsteemis on Volvo Active Control ning 2D- ja tööalamudelite loomine ning sinna saab täiendades lisada ka 3D-mudelid. 

Volvo Co-Pilot, Androidi-põhine uusima tehnoloogiaga puuteekraaniga tahvelarvuti (mis juhib Volvo Assisti kõiki platvorme), kasutab masinasiseseid andmeid ja väga täpseid andureid, et saaksite teha töid lihtsamini ja kiiremini. See on lihtne ja intuitiivne ning ka 3G-ga ühilduv, võimaldades teil projekte luua ja jälgida vaid mõne puudutusega töö jaoks vajalike parameetrite valimisega.


Omadused

Volvo Active control

Muutke oma kaevemasina kasutamine lihtsamaks Volvo Active Controliga. Masti ja kopa automaatne liikumine muudab kaevamise tõhusamaks ning täpsemaks ja selleks on vaja vähem vaeva näha. Määrake kalle, vajutage nuppu ja töö saab tehtud – vaid ühe juhtkangi kasutamisega.

Volvo Active Control on elektrooniliselt juhitav lahendus, mis on ühendatud Volvo uue elektrohüdraulilise juhtsüsteemi ja Volvo Co-Pilotiga. Volvo Active Control on seotud Volvo Co-Pilotiga, mistõttu on lihtsam kaevekuju programmeerida ja ka juhtmustrit kabiinist muuta.


Täpne kaevamine, alati

Kahekordistage oma tootlikkus

  • 45% kiirem tavapärasest profileerimisest
  • Mõõtmiste tegemiseks pole vaja lisatööjõudu, mis tähendab väiksemat kulu.

Kahekordne täpsus

Suurendage kaevamistäpsust ja saage tööga hakkama kohe esimesel katsel.

Suurem ohutus
Kitsas keskkonnas töötamisel aktiveerige virtuaalsed piirid.

2D

Kasutage reaalajaandmeid, et selgelt näha, kui sihtsügavuse/-kalde tase on saavutatud. 2D tagab suurema täpsuse, kiirema teostusaja ja vähem ala-/ülekaevamist. Kaldeid ega tasandeid pole vaja käsitsi kontrollida, mis tagab optimaalse ohutuse. See toetab iga oskustasemega juhti suurema tootlikkuse saavutamisel.

Tööalamudelite loomine

GNSS- ja RTK-navigeerimistehnikat kasutades saate kaevetöid sentimeetrise täpsusega teha. Kaevake kraave ja keerulisi 3-mõõtmelisi kujusid, mis on Volvo Co-Piloti tahvelarvutiga mugavalt ette määratud. Säästke aega, mis muidu kuluks kaeveobjekti märgistamisele.

3D

Valikulise 3D-funktsiooniga saate kasutada valdkonna juhtivate 3D-lahenduste pakkujate tööobjektide ettevalmistusrakendusi. Välistest allikatest imporditud mudelitega (näiteks tsiviilehituse plaanidega) on 3D-funktsioon ideaalne keeruliste ja suuremate taristuprojektide jaoks.

Pardakaal

Te ei pea enam oletama, kuna saate kasutada reaalajateavet kopalaadungite kohta. Optimaalse laadimise jaoks seadke vaid piirväärtused veoki tüübi järgi. Süsteem loeb kokku kõik kopatäied, mis on veokisse laadimise määratud alas maha laaditud. Registreeritakse ka teisaldatud tonnide koguarv (vahetuse või päeva jooksul).